به سایت خبری تحلیلی و علمی آموزشی فعالان مردمی محیط زیست و حامیان حیوانات ایران خوش آمدید

قوانین و مقررات کارت عضویت

صدور کارت عضویت زیست محیطی

در جلسه هیئت معتمدین و کارگروه تخصصی مجمع فعالان زیست محیطی در رابطه با صدور کارت عضویت به اعضاء محترم و دوستان زیست محیطی و علاقه مندان به حامی حیوانات موارد زیر به تصویب رسیده است همانطوری که در محتوی کارت مشخص گردیده و برای ارج نهادن به فعالان در حوزه زیست محیطی و حامیان حیوانات که یک معظل امروزی در جهان و مخصوصا در میهن اسلامی مان تبدیل شده است لذا برای ارتقاء انگیزه بخشیدن به علاقه و اخلاص این بزرگواران این مجموعه ارزشمند تصمیم به صدور کارت شناسایی فعالیت نموده که مورد استقبال علاقه مندان در نقاط مختلف کشورمان قرار گرفته است.

لذا توصیه موارد زیر ضروری به نظر می رسد :

  • رفتار مودبانه و اخلاق انسانی شما عزیزان در موارد مشاهده متخلفان توسعه و پیشرفت فرهنگ مواظبت از محیط زیست و حیوانات که بیشترین آسیب ها را متحمل می شوند به حد اعلاء رسانده و ما را در جهت گام های مثبت بعدی رهنمود خواهد کرد.
  • هرگونه برخورد فیزیکی با مخربان و شکارچیان را توصیه نمی نماییم و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی افراد خاطی با تهیه مستندات اعم از فیلم و عکس و شمار ماشین به این مجموعه گزارش و مراتب از طریق این نهاد ارزشمند توسط مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
  • هرگونه سو استفاده از این کارت غیر از موارد یاد شده مطرود و مسئولیت آن به عهده صاحب کارت بوده و مورد حمایت ما نخواهد بود.
  • کارت های شناسایی کاملا هوشمند بوده و در نگهداری آن کوشا باشید و در صورت فقدان هویتی آن در اولین فرصت گزارش کنید تا نسبت به ابطال آن اقدام گردد.
  • همکاران و همیاران گرامی در نقاط مختلف نهایت همکاری را در مورد افراد متقضی کارت، شناسایی کامل را می نماید لذا رفتار و کردار و گفتار تان در سوابق شما عزیزان مد نظر است.
  • کارت های عضویت هوشمند فقط از طریق آی دی تلگرام کارشناس رسمی ما و سامانه بین المللی که در قسمت فوق اعلام شده است قابل صدور و دریافت است.
  • رعایت قوانین مقدس جمهوری اسلامی ایران باید در راس کار همه شما عزیزان باشد.

کارت عضویت محیط زیستی

ملی (رایگان)

کارت عضویت محیط زیستی

بین المللی (۳۰ هزار تومان)

کارت عضویت حامی حیوانات

ملی (۱۰ هزار تومان)

کارت عضویت حامی حیوانات

بین المللی (۳۰ هزار تومان)

کارت عضویت دوچرخه سواری

ملی (۱۰ هزار تومان)

کارت عضویت گیاهخواری

ملی (۱۰ هزار تومان)

کارت عضویت کوهنوردی

ملی (۱۰ هزار تومان)

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجمع فعالان زیست محیطی بوده و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع است.