به سایت خبری تحلیلی و علمی آموزشی فعالان مردمی محیط زیست و حامیان حیوانات ایران خوش آمدید

کارن کارت

در مورخه ۹۷/۱۲/۱۵ استارتاپ کارن کارت با مدیریت جناب آقای احمد قادری موفق به دریافت نشان کسب و کار دوستدار و سازگار با محیط زیست شد. این استارتاپ در زمینه کارت ویزیت فعالیت می کند. در ادامه شما را با این کسب و کار دوستدار و سازگار با محیط زیست آشنا می کنیم.

همه ی ما تجربه ی گرفتن و دور انداختن کارت ویزیت کاغذی را داریم با این حال که می دانیم برای به وجود آمدن این کارت ها آسیب های جبران ناپذیری به محیط زیست وارد می شود. بیایید به سهم خودمان دست از تخریب محیط زیست برداریم. کارن کارت برای گسترش فرهنگ محیط زیست اولیم قدم را برداشته است. هر کسب و کاری با استفاده از کارن کارت، میتواند در حفظ محیط زیست سهیم باشد.

چرا نباید از کارت های ویزیت کاغذی استفاده کرد؟

کارت های ویزیت جزء اصلی تمامی کسب و کارها در سراسر جهان هستند. سال هاست که افراد به محض شروع کسب و کار خود، به فکر طراحی وچاپ کارت ویزیت می افتند. طبق تحقیقات انجام شده، ۸۸ درصد افرادی که کارت ویزیت کاغذی دریافت می کنند، نهایتا تا ۱ هفته کارت ویزیت را پیش خود نگهداری می کنند. بعد از آن یا کارت مفقود شده یا توسط خود فرد دور انداخته می شود. در بین این بازه، معمولا افراد فراموش می کنند که اطلاعات تماس را از روی کارت به دفترچه تلفن، یا مخاطبان تلفن همراه خود اضافه نمایند و برای همیشه امکان ارتباط با کسب و کار را از دست می دهند.

همچنین، امکان ویرایش اطلاعات در کارت های کاغذی وجود ندارد بطوری که اگر آدرس کسب و کار تغییر کند یا خط تلفن جدید، اضافه شود یا آدرس شبکه اجتماعی در کارت ویزیت درج نشده باشد، کارت ویزیت قبلی به نوعی از درجه اعتبار ساقط و مجدد باعث تولید هزینه های اضافی برای طراحی، تهیه و چاپ کارت ویزیت می شود.
کارت ویزیت به نوعی معرف هویت کسب و کار شماست، ولی در کارت های کاغذی نمی توان بطور گویا کسب و کار را معرفی کرد.
کارتهای ویزیت کاغذی یک راه یک طرفه برای برقراری ارتباط هستند و از طریق اونها نمیتوان اطلاعات تماس مشتری را هم داشت. تصور کنید اگر از روزی که کسب و کارتان را شروع کردید شماره همه مشتریان را در پنلی ذخیره کرده بودید، الان چندهزار شماره تلفن داشتید که می توانستید با آنها در ارتباط باشید و درآمدتان چقدر افزایش می یافت؟
پیشنهاد ما استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی یا کارت ویزیت دیجیتال است.

کارن کارت چیست؟

کارن کارت (کارت ویزیت الکترونیکی) ابزاری است برای اینکه مخاطبان یا مشتریان، با یک کسب و کار در ارتباط باشند. فراگیر شدن گوشی های هوشمند بین افراد جامعه، مارا بر آن داشت تاسیستمی جهت ارائه ی کارت ویزیت الکترونیکی طراحی و تولید کنیم. همچنین با گسترش رسانه های ارتباطی نظیر وب سایت ها و شبکه های اجتماعی هریک از کسب و کارها از تعدادی از این رسانه ها استفاده میکنند و این سبب شده راه های ارتباطی آنها بیشتر و بیشتر شود. کارن کارت ابزاری است که همه ی راه های ارتباطی شما را در قالب یک صفحه یکپارچه و به صورت دیجیتال به مخاطبین ارائه میکند و با استفاده از تکنولوژی، دسترسی شمارا برای مشتریان تسهیل می نماید و به آنها اجازه میدهد از راه هایی که تمایل دارند با شما ارتباط برقرار کنند.

کارن کارت چگونه کار می کند؟

هر کسب و کار با ثبت نام در سامانه میتواند درآن کلمه کلیدی منحصر به فرد خود را ثبت کرده و پس از فعال سازی کارت ویزیت، مشتریان میتوانند با ارسال کلمه کلیدیبه سامانه پیامکی ۱۰۰۰۳۳۰ اطلاعات اولیه و لینککارت ویزیت دیجیتال کسب و کار را دریافت کنند.فایل کارت ویزیت دیجیتال کسب و کار به صورت اتوماتیک در لیستمخاطبین گوشی تلفن همراه مشتریان ذخیره شده و برای همیشه در دسترس خواهد بود.
امکان اسکن QR Code و ارسال اتوماتیک پیامک نیز در سامانه فراهم شده است. با ارسال پیامک توسط مشتریان، شماره آنها در پنل کارت ویزیت نیز ذخیره شده و کسب و کارها صاحب بانکی ارزشمند و یکپارچه از شماره مشتریان و مخاطبان خود خواهند شد.

لینک های کاربردی :

سایت رسمی کارن کارت
اینستاگرام کارن کارت
تلگرام کارن کارت
لینکدین کارن کارت

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجمع فعالان زیست محیطی بوده و کپی برداری از محتوا با ذکر منبع بلامانع است.