چرا تعداد اعضای فعالان محیط زیست رو به افزایش است؟

با بیشتر شدن مشکلات و معضلات زیست محیطی مردم بیش از پیش به فکر محیط زیست هستند. آن ها به دنبال محصولات ارگانیک و دوستدار محیط زیست، تیم های فعال زیست محیطی برای انجام فعالیت های گروهی، انجام وظیفه انسانی خود و کمک به آینده گان و فرزندانشان برای داشتن آینده ای سبزتر هستند.
مجمع فعالان زیست محیطی با یک پارچه سازی تمامی فعالان محیط زیست ایران قصد دارد راهکار های نوین فرهنگی را به مردم در سراسر کشور عرضه نماید که این امر نیز نیازمند همکاری سایر سازمان های محلی، علاقه مندان و ارگان های دولتی می باشد.

⇐ چگونه یک خانواده سبز داشته باشیم؟

فعالان محیط زیست

فعالان محیط زیست ساعت ها وقت خود را صرف بحث و گفتگو با مردم برای دعوت کردن آنان به حوزه محیط زیست می کنند. هدف و رسالت همه ما معرفی فرهنگ طبیعت دوستی و در کنار آن احترام به حقوق حیوانات و حیات وحش می باشد اگرچه بسیاری فعالیت در این حوزه را نا کارآمد و ضعیف می دانند ولی بیش از پیش تعداد اعضای فعالان زیست محیطی در حال افزایش است.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کارشناسان مجمع فعالان زیست محیطی نشان می دهد که مردم علاقه زیادی به یادگیری روش های حفظ محیط زیست و کمک به حیوانات دارند از این رو در تلاش اند با برگزاری جلسات، همایش ها و کارگاه های مختلف آموزشی این امکان را به علاقه مندان فراهم آورند.

⇐ ۷ راه کلیدی ساده برای کمک به محیط زیست

فعالان محیط زیست

ایران در برهه شکوفایی

کشور ایران به دلیل وجود مشکلات و معضلات مهم زیست محیطی در تلاش است تا خود را از بزرگترین برهه زیست محیطی عبور دهد اگرچه این تلاش ها بیشتر بی نتیجه مانده ولی توانسته عام مردم را با این معضلات آشنا کند. مجمع فعالان زیست محیطی به عنوان بزرگترین شبکه زیست محیطی ایران تا کنون بیش از ۲۳۰۰ عضو فعال جذب کرده که در بیش از ۲۰ استان کشور و ۳ کشور خارجی فعالیت مستمر دارند. تاکید ما بر این است که با آگاه سازی و فرهنگ سازی می توان دیدگاه های یک ملت را تغییر داد و در جهت پیشبرد اهداف عالی زیست محیطی گام برداشت. فعالان محیط زیست در این شکوفایی نقش کلیدی دارند.

⇐ دریافت کارت عضویت فعال محیط زیست بصورت کاملا رایگان

یاسر محمدی عضو هیئت مدیره این سازمان می گوید: « هدف ما رشد است و از هیچ تلاشی برای رشد دریغ نمی کنیم. اگر رشد کنیم می توانیم طبیعتی بهتر داشته باشیم. اگر رشد کنیم می توانیم در مقابل بسیاری از هنجار های نادرست اجتماعی ایستادگی کنیم. این رشد اعضاء و رشد فکری است که ما را به تعالی خواهد رساند.  »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *