حمایت از حیوانات سیرجان و جلوگیری از کشتار سگ ها

حمایت از حیوانات سیرجان
هر روزه حیوانات زیادی به خاطر خودخواهی و راحتی زندگی امروزی انسان ها از بین می روند. بسیاری حیوانات را موزی و بسیاری آنان را بی اهمیت تلقی می کنند در این بین کسانی هستند که صمیمانه و داوطلبانه برای حقوق این زبان بسته ها تلاش می کنند و حق حیات را برای همه جانداران یکی می دانند.

امیر فیروز آبادی عضو رسمی مجمع فعالان زیست محیطی کشور و حامی سرسخت حقوق حیوانات متولد ۱۳۷۰ در سیرجان زندگی میکند. او حدود هشت سال است به حیوانات کمک می کند و زمان و انرژی زیادی در این راه صرف کرده است.
امیر فیروز آبادی مدیر مسئول انجمن حمایت از حیوانات سیرجان بوده و در حوزه ی شهرستان سیرجان فعالیت میکند.
او می گوید : سیرجان در کل دوستاران زیست محیطی یا علاقه مندان به حیوانات زیادی دارد و خوشبختانه مسئولان سیرجان هم با راه اندازی نقاهتگاه و طرح سازماندهی سگهای بلاصاحب بصورت زنده گیری، عقیم سازی و رهاسازی موافقت کرده اند.
او خاطر نشان کرد : به محض ارائه نامه مجمع فعالان زیست محیطی کشور به شهرداری سیرجان طرح و پروژه عقیم سازی مورد استقبال قرار گرفت و در قرارداد انجمن با شهرداری ثبت گردید و پیوست پرونده شد تا به جای کشتار سگ های بی زبان شاهد رشد فرهنگی و کنترل جمعیت این فرشته ها باشیم.

چندی پیش ارگان های ذیربط در سیرجان برای سازماندهی سگ های بی پناه طرح و پروژه کنترل جمعیت سگ ها را به پیمانکاری داده بودند که گویا هیچ سررشته ای در این زمینه نداشته است و خوشبختانه با اقدام به موقع حامیان حیوانات در سیرجان و نامه نگاری های مجمع فعالان زیست محیطی کشور از این اقدام جلوگیری و طرح و پروژه عقیم سازی، پلاک گذاری و رها سازی به این عزیزان محول شد.

امیر فیروز آبادی در پیامی به مردم و مسئولین کشور افزود : پیام من به مردم ایران این است که همه دست به دست هم بدهیم و به صورت ملی حامی محیط زیست و حیوانات باشیم چراکه جزء جدایی ناپذیر زندگی ما هستند.

امید است با همکاری مسئولین ارگان های ذیربط در سراسر نقاط کشور و همراهی مردم طرح های معدوم سازی که روشی غیر انسانی و غیر اخلاقیست و صد البته ناقص حقوق حیوانات است ریشه کن شده و طرح های سازماندهی سگ های بی پناه در شهرها بصورت عقیم سازی، پلاک گذاری و رها سازی به حامیان حیوانات واگذار شود.

1 دیدگاه برای “حمایت از حیوانات سیرجان و جلوگیری از کشتار سگ ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *